Burak Özdil, başarılı olamadığını belirterek şu açıklamayı yaptı: “Sevgili yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, değerli yol arkadaşlarım sizlerle iki yılı bulan uzun ve yorucu bir dönem geçirdik. Birlikte çok güzel işler yaptık. Birlikte dayanışma içerisinde olduk. Güldük, eğlendik, yeri geldi birlikte üzüldük. Bu yolları sizlerle yürümekten ben onur ve gurur duydum. İlk günden son ana kadar bir arada kalan, birlikte duran her bir arkadaşıma şükranlarımı bir borç biliyorum. İyi ki varsınız. İyi ki bu yolları birlikte yürümüşüz. Fakat geldiğimiz noktada istediğimiz siyasi başarıyı elde edemediğimizi bizlere gösteriyor. Bu sonucun gereğini yapmak, yeni fikirlere, yeni yüzlere yol açmak, demokrasinin gelişimine katkı sunmak gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle 1 Nisan 2024 itibarıyla İYİ Parti Tarsus İlçe Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Lütfen haklarınızı helal ediniz. Varsa benim hakkım sizlere helal olsun.”
Related Posts
BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 3 Temmuz maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi?
3 Temmuz Çarşamba günü (bugün) hangi maçlar var birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bugün gerçekleşecek olan EURO 2024 maçları haberimizde yer alıyor. Son 16 turu müsabakaları 29 Haziran- 2 Temmuz’da oynandı. Peki, 3 Temmuz maç var mı, hangi …
TDBB Başkanı Altay Yunanistan’da Soydaşlarımızla Bir Araya Geldi
Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Yunanistan’ın Gümülcine ve İskeçe şehirlerini ziyaret ederek çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.
Denizli’de toprak kayması: 1 ölü, 1 ağır yaralı
Denizli’de sulama kanalı çalışması sırasında meydana gelen toprak kayması nedeniyle 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi de ağır yaralandı.